sobota, 1 września 2012

TAG Versatile Blogger

Mój pierwszy tag, w którym biorę udział. Do zabawy zaprosiła mnie nie-codzienna, za co bardzo dziękuję.

 
Zabawa polega na napisaniu o sobie 7 faktów, o których inni jeszcze nie wiedzą. Następnie należy otagować 10 kolejnych blogów.
 
To zaczynam:
 
1. Mam dwa chomiki. Do niedawna miałam trzy, niestety jeden biega już na niebiańskim kołowrotku. Uwielbiam chomiki. Bardzo, bardzo, bardzo. I strasznie je rozpieszczam. Miałam już mnóstwo, szczególnie zapadły mi w pamięci dwa: Grubas (bo strasznie się roztył) i Szajba (bo szajbnięty był). Oba były wręcz wytresowane - chodziły za mną jak np. psy. Na spacery po trawce tylko w zasięgu wzroku, potrafiły się wspinać po spodniach, nie lubiły towarzystwa innych chomików, zawsze prosiły o zabranie na ręce. Szajba dodatkowo potrafiła całymi dniami buszować po mieszkaniu, sama. Wieczorem, kiedy rozbierałam łóżko była pierwsza. Pod łóżkiem miała swój mały kącik (składowane żarcie, śmieci, które sobie zniosła i takie tam) i uwierzcie mi, normalnie tam spała. Nigdy nic mi nie przegryzła, nigdy nie musiałam jej szukać. Teraz mam starą i córkę. I tak je wołam. Rozpieszczone do granic możliwości, konkretne żarcie, konkretne trociny czy smakołymi. No cóż, się nie ma dzieci, to się ma zwierzątka ;)

2. Strasznie i panicznie boję się burzy. Nie musi być obok, sam błysk gdzieś w oddali paraliżuje mnie. Jak jestem w domu, to wyłączam wszystko z prądu, nawet jak burzy obok nie ma. Jak jestem poza domem, to po prostu wrastam w ziemię i się ruszyć nie mogę, a serce wali mi strasznie. Pół biedy jak jestem z kimś, ale sama po prostu wpadam w panikę. Uczę się panować nad tym, nawet wyjdę z domu na kilka chwil, jak się błyska w oddali. Dopóki grzmotów nie usłyszę.

3. Uwielbiam pływać. Gdybym mogła, to pływałabym i pływała, jednak ostatnio mój leń zwyciężył i nie chodzę nigdzie na basen.

4. Uwielbiam prać ręcznie. Takie małe hobby. Pomimo posiadania pralki, wolałam prać ręcznie. Zawsze mnie to rozluźniało. Nie lubię natomiast prasować i zmywać. Nie, nie, nie!

5. Gram/grałam w WoW'a. I MU. I inne gierki. Lubię grać. Ale WoW to WoW.

6. Jestem postcrosserką, zbieram pocztówki, wymieniam się i takie tam. Chcesz mi sprawić frajdę? Wyślij pocztówkę (najlepiej spoza Polski) :)

7. Nie lubię ludzi. Są mi obojętni, ale potrafię do kogoś poczuć sympatię lub antypatię. Wtedy jestem albo cudowną znajomą, albo wrednym wrogiem. Paradoksalnie jestem strasznie naiwna, przez to miałam niemiłe sytuacje. Przyciągam kłopoty i nieodpowiednich ludzi jak magnes. I nadal wierzę w ludzką inteligencję!

Do zabawy zapraszam:
http://aneniakosmetyki.blogspot.com/ - Anenia
http://w-mojej-kosmetyczce.blogspot.com/ - Dziewczyna mojego chłopaka
http://w-mojej-kosmetyczce.blogspot.com/ - Elle
http://between-the-words7.blogspot.com/ - maretka
http://aszlaja.blogspot.com/ - Aszlaja
http://facehairbodycare.blogspot.com/ - Joanna
http://nataliawabich.blogspot.com/ - Wdowa po Stalinie
http://wyprobujsama.blogspot.com/ - Wypróbuj Sama
http://milena81.blogspot.com - Kosmetyczna Kraina
http://wszystkocomniezachwyca.blogspot.com/ - Lele

Jednocześnie chciałabym zaprosić na te blogi, bo naprawdę warto. Myślę, że każdy tam znajdzie coś dla siebie :) I zostanie na dłużej.

5 komentarzy:

 1. Dziękuję bardzo za otagowanie :)
  Co do 1 punktu to uśmiałam się z tych chomików ;]
  Wierzę w to, że jak ma się dobre podejście i dobrze traktuje się zwierzaki to one to wyczują i będą prawdziwymi przyjaciółmi człowieka, bedą rozśmieszać i bawić ;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie ma za co :)
   Moje chomiki to prawdziwe wariaty, serio serio ^^
   Ale kocham nad życie!

   Usuń
 2. Dziękuję :)

  Chcesz mi coś wyprać? :P Ja się zbieram i nie mogę zebrać, aby wyprać ręcznie apaszkę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mogę. Myślałam że spodnie, czy inne sukienki, a tu tylko apaszka ;)

   Usuń
 3. Dzięki za otagowanie ;) Ja nie lubię prać ręcznie, a niestety mam bardzo dużo ubrań z delikatnych tkanin, które nie nadają się do pralki :<

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, te dobre i te złe.
Proszę, bierz odpowiedzialność za własne słowa - chcesz obrażać - podpisz się.
Anonimowe komentarze obraźliwe, reklamowe oraz spam będą usuwane.