piątek, 23 października 2015

ESTHETIC SHOW 2015

Właśnie ruszyła internetowa przedsprzedaż biletów na trzecią edycję targów kosmetycznych Esthetic Show 2015, która odbędzie się 28-29 listopada w Warszawskim Centrum Expo XXI.Czym jest Esthetic Show? (cytat ze strony)
ESTHETIC SHOW to  nowoczesne wydarzenie dedykowane do profesjonalistów branży usług kosmetycznych, beauty, spa & wellness oraz medycyny estetycznej. To wyspecjalizowane wydarzenie, będące połączeniem targów oraz bogatego programu merytorycznego (konferencji, workshopów, konkursów i biznesowych spotkań). ESTHETIC SHOW, zarówno w części wystawowej, jak i konferencyjnej, oferuje pełen zakres tematyczny, odpowiadający najnowszym trendom w usługach beauty. Na targach nie zabraknie prezentacji rozwiązań i wykładów z następujących zakresów: nowoczesna kosmetologia, medycyna estetyczna, spa, wellness, kosmetyka kolorowa, manicure, pedicure, a także szereg rozwiązań wsparcia biznesu z zakresu: marketingu, zarządzania, sprzedaży, edukacji etc. Będziemy kontynuować przebój tegorocznej wiosennej edycji - blok certyfikowanych warsztatów – ESTHETIC WORKSHOP.
Atrakcyjny program imprez towarzyszących o charakterze show
* MISTRZOSTWA ŚWIATA MAKIJAŻU – temat: Makijaż inspirowany wizerunkiem Fridy Kahlo
* Ślubna analiza kolorystyczna
* Trendy w stylizacji paznokci 2015
* Kulisy pracy z gwiazdami „The art of make-up”
* pokazy terapii, masaży, etc

- dwudniowa konferencja tematyczna z praktyczną wiedzą z zakresu KOSMETOLOGII, MEDYCYNY ESTETYCZNEJ oraz BIZNESU BEAUTY (łącznie 10 merytorycznych wykładów)

- ESTHETIC WORKSHOP - profesjonalne certyfikowane warsztaty, doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą zdobyć lub udoskonalić praktyczne umiejętności, podnieść kwalifikacje

- firmowe pokazy i prezentacje zabiegów i nowości kosmetologicznych
Cennik biletów znajdziecie tutaj. Plan konferencji tutaj.

Z chęcią bym się wybrała, gdyby nie to, że po pierwsze listopad mam zapchany do granic możliwości, finansowo też nie dam rady, po trzecie jednak Warszawa jest dość daleko. Ale może któraś z Was się wybiera?

Buziaki,
Mirielka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze, te dobre i te złe.
Proszę, bierz odpowiedzialność za własne słowa - chcesz obrażać - podpisz się.
Anonimowe komentarze obraźliwe, reklamowe oraz spam będą usuwane.