wtorek, 24 grudnia 2013

Christmas Time

W ten uroczy czas radości i rodzinnych wzruszeń, życzę Wam spokoju ducha, czułości, miłości, szczęścia, zdrowia, domu pełnego pozytywnych uczuć i ciepła. Żeby Wam nie zabrakło nigdy ni chleba ni wody, żeby każdy gość niósł dobrą nowinę, a nieszczęścia zamieniały się w dobre czyny i gesty. Żebyście pogodziły się same ze sobą i z bliskimi. Żebyście potrafiły wybaczać i słuchać. Żeby nigdy w Waszych sercach nie zagościła nienawiść i zawiść, a zamieszkała wyrozumiałość i pokora z szacunkiem.
Tego Wam życzę z całego serca.

~ * ~

Macie jakieś postanowienia w ten świąteczny czas? Ja mam kilka, które chciałabym zrealizować. W tamtym roku na Nowy Rok miałam kilka postanowień, które realizuję. Ale w tym roku, potrzebuję zmienić swoje życie od podstaw. Dlatego kiedy tylko zobaczę pierwszą gwiazdkę, wypowiem swoje życzenie i będę konsekwentnie realizować. Krok po kroku.


3 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. This is some helpful material. It took me a while to locate this web site but it was worth the time. I noticed this page was hidden in bing and not the number one spot. This web page has a ton of first-class material and it does not deserve to be burried in the search engines like that. By the way I am going to save this site to my list of favorites.
      Base Jumping Games

      Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, te dobre i te złe.
Proszę, bierz odpowiedzialność za własne słowa - chcesz obrażać - podpisz się.
Anonimowe komentarze obraźliwe, reklamowe oraz spam będą usuwane.